blog o macierzyństwie, pasjach i spełnianiu marzenia o domu...

Letnia szafa Toli

Letnia szafa Toli

Letnia szafa Toli została wyposażona w dużej mierze przez babcie, które uwielbiają przeglądać i wybierać sukienki. To pewnie dlatego, że pamiętają jeszcze czasy, kiedy niczego nie było w sklepach albo po prostu nie było wyboru – i trzeba było wziąć to, co akurat jest. Teraz możemy wybierać, przeglądać, trochę pogrymasić aż znajdziemy to, co naprawdę nam się podoba.

Lubię stroje, które są przede wszystkim wygodne – dlatego odpadają sztywne spodnie i sukienki oraz typowe dżinsy. Lubię ubierać Tolę tak, aby czuła się wygodnie, a jej ruchy nie były skrępowane. Dlatego mogę odpuścić najpiękniejsze i najmodniejsze dżinsy tego lata, jeśli widzę, że krępują jej ruchy. Tola to żywa i ciekawa świata dziewczynka – nic nie może stanąć na drodze do eksplorowania świata w energiczny sposób 😉 I oczywiście skład materiałowy musi być 100 % bawełny 🙂 Obecnie panuje tendencja, do ubierania dzieci w stonowane i pastelowe odcienie, ale ja lubię kolory – zwłaszcza w letnie szafie! 🙂

Sporo rzeczy (sukienki, bluzeczki, spinki) mamy z H&M! Mają dobre jakościowo ubrania dla dzieci 🙂 W dodatku w atrakcyjnych cenach!

letnia szafa Toli

Tę letnią sukienkę kupicie tutaj w świetnej cenie!

Kolejny zestaw z H&M.

Dla tych, którzy kochają róż! – tutaj

To jedna z naszych ulubionych sukienek! Kupiona w Pepco 🙂

Mamy też parę ciuszków z second – handów.

Czerwone spodnie do kolana – również z second handu!

Krótkich par spodni mamy znacznie więcej – najlepiej ze ściągaczem w pasie, bo będą na dłużej;-)

Na chłodniejsze dni – sukienka z długim rękawem z C&A.

To tylko kilka naszych ulubionych strojów na letnie dni 🙂 Pozdrawiamy wakacyjnie!

 

 

 

 Dodaj komentarz